Jdi na obsah Jdi na menu
 


Detoxikace

METODA DETOXIKACE C.I.C.

(Controlled Inner Cleansing - Řízená Vnitřní Očista)

111111111.jpg

 

 

 

 

 

Trpíte chronickými obtížemi: alergiemi, ekzémy, bolestmi hlavy, dlouhodobými gynekologickými výtoky. Býváte často unaveni bez zjevné příčiny. Cítíte, že nejste v pořádku, ačkoli podle lékařů jste zdraví. Vyzkoušejte unikátní Metodu C.I.C.

Tato metoda začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos-celý), zabývá se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Výsledky metody C.I.C. jenom potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat. Pro metodu C.I.C. je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka, vždyť řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak nebyly dostatečně oceňovány jeho schopnosti a snahy.

Příčinu obtíží metoda C.I.C. spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Konkrétní typ toxické zátěže je možné určit na základě indikace přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla.

Salvie je modifikace původního EAV přístroje pro elektroakupukturní diagnostiku, který sestrojil německý lékař Reinhold Voll. Na základě výsledků indikace přístrojem jsou doporučeny vhodné doplňky stravy Joalis, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy. Tyto preparáty pak pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží, a tím i zdravotních problémů. Jedná se o informační medicínu - medicínu budoucnosti.

 

2222222.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

CO JE TO DETOXIKACE

Detoxikace je proces, který jde za příčinou, za kořeny nemocí a za podstatou zdraví a vitality. Bez chemických léků, čistě přírodními prostředky. Metoda C.I.C. (Controlled Inner Cleasing – Řízená Vnitřní Očista) dle MUDr. Josefa Jonáše, který se již desítky let zabývá přírodní medicínou, pojmenovanou ŘÍZENÁ A KONTROLOVANÁ DETOXIKACE.

Chemické látky, radioaktivita, stres, bakterie, viry, plísně, paraziti, toxiny z potravin a průmyslu, jedovaté produkty plísní, bakterií, léky a mnoho dalších jedů zhoršuje chod našeho organismu. Chronické obtíže se dají detoxikací vyléčit, ale lepší je prevence.

Detoxikované matky mají děti s dobrým imunitním systémem, bez alergií, s nervovou soustavou, která funguje harmonicky. Detoxikovaní lidé netrpí civilizačními chorobami, které jsou dnes téměř normou pro celou populaci.

Zbavujeme se průběžně toxinů tak, jako se denně myjeme, uklízíme byt, odstraňujeme špínu a jedy ze svého okolí.

Průběžná, systematická detoxikace je cestou za zdravým životem, za nekončící a nevyčerpatelnou energií.

 

33333333333333.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DETOXIKACE PODLE ČÍNSKÉHO PENTAGRAMU

Čínská medicína rozeznává 5+1 základní orgán a jejich okruhy v lidském organismu. Jsou jimi játra, srdce, slezina, plíce, ledviny a mozek, který se přiřazuje k srdci. Říká se, že zdraví člověka a harmonii zajišťuje rovnováha mezi těmito orgány. Často je třeba detoxikovat více orgánových okruhů. Při důkladné detoxikaci se vyplatí postupně projít všechny orgány podle stupně důležitosti.

 

pentagram_-_web.png

 

PŘEHLED MATEŘSKÝCH A DCEŘINÝCH ORGÁNŮ

 

1. Okruh SRDCE    -          TENKÉ STŘEVO, tepny, cévy, jazyk,

                                             tváře, vnější ucho, 

                                             aorta, hrudní páteř, krční páteř

 

2. Okruh SLEZINA  -         SLINIVKA, ŽALUDEK, jícen, hltan,

                                            dvanácterník, svaly, střední ucho,

                                            slinné žlázy, hypofýza, epifýza,

                                            hypotalamus, štítná žláza,

                                            meniskus, dno pánevní, 

                                            vazivo, hltanové mandle

 

3. Okruh PLÍCE       -          TLUSTÉ STŘEVO, PRŮDUŠKY,

                                           nosohltan, hrtan, mandle,

                                           dutiny, kůže, žíly, potní a prsní

                                           žlázy, appendix

 

4. Okruh LEDVINY -          MOČOVÝ MĚCHÝŘ, klouby, kosti,

                                            zuby, děloha, mícha, prostata,

                                            vaječníky, vlasy, sluchové ústrojí,

                                            páteř

 

5. Okruh JÁTRA      -          ŽLUČNÍK, Langerhansovy ostrůvky,

                                           mazové žlázy, nadledvinky, nehtové

                                           lůžko, oko, penis, pochva, periferní

                                           nervový systém, varlata, kyčelní

                                           kloub,

 

 

ZÁKLADNÍ DRUHY TOXINŮ

 

 • Mikrobiální toxiny (mikrobiální ložiska)
 • Chronické infekce
 • Emoční toxiny
 • Stresové toxiny
 • Anorganické toxiny (kovy, léky, konzervanty)
 • Organické toxiny (lepek,ztužené rostlinné tuky,..)
 • Metabolické toxiny (co jíme a pijeme)
 • Střevní toxiny
 • Toxické kovy
 • Radioaktivní látky
 • Oxidativní stres
 • Zátěž solí
 • Opouzdřené emoce
 • Cizorodé látky

 

PREPARÁTY

Přípravky Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi zpracované unikátní specifickou informační technologií obsahující bylinné extrakty. Preparáty Joalis lze rozdělit do několika kategorií dle zaměření, ale i místa působení v organismu. Je potřeba si uvědomit, že pro optimální působení produktů Joalis je důležitá nejen jejich volba, ale především i jejich správná kombinace s ostatními produkty. Tyto detoxikační kůry musí obsahovat nejen informaci o konkrétní tkáni či toxinu, který chcete detoxikovat, ale informace pro danou mozkovou strukturu, která je zodpovědná z nastartování optimálního detoxikačního procesu. Každý člověk je originál, proto také každý potřebuje individuální kůru, jež bere v potaz jedinečný stav organismu.

liverdren.png

 

ZÁKLADNÍ ČLENĚNÍ PREPARÁTŮ JOALIS

 • Joalis Dren – preparáty cílené na konkrétní tkáně a orgánové okruhy. Využívají se při řešení různých obtíží, kde hrají důležitou roli opouzdřené ložiska. Dreny jsou sestaveny právě pro optimální rozbíjení těchto ložisek.

minddren.png

 • Joalis Komplex – preparáty cílené s ohledem na konkrétní obtíže. Jsou sestaveny jakou soubor informací z několika drenů, helpů a dalších složek důležitých pro detoxikaci při dané obtíži nebo na konkrétní orgán.

 

 •  Joalis Herb (Help) – bylinné tablety určené k detoxikaci konkrétních tkání a orgánových okruhů. Pracují na principu rezonance s danou tkání. Lze je ale i využít při různých emočních stavech, vycházejících ze základních charakteristik orgánových okruhů – úzkosti = ledviny, přehnaná starostlivost = slezina atd.

 

corherb.png

 

PŘÍSTROJ SALVIA – CO UMÍ

Pro potřeby detoxikační medicíny vznikl přístroj Salvia. Na základě měření indikace změny kožního odporu poskytuje podrobnou toxickou mapu organismu. Dokáže testovat až několik tisíc konkrétních toxických zátěží a také vhodnost potravin, léků a potravních doplňků v případě výběru z většího množství možností. Přístroj Salvia neumožňuje provádět mikrobiologické rozbory srovnatelné s výsledky odporných laboratoří. Ve vztahu ke konkrétnímu organismu je pouze schopen určit, zda zkoumaný toxin organismu „škodí nebo neškodí“. To je ale velmi podstatné pro naši detoxikační praxi, protože se tak věnujeme pouze zásadním toxinům, jejichž odstranění z organismu je nezbytné pro postupné zlepšování zdravotního stavu. Dalším obrovským přínosem přístroje Salvie je možnost kontroly, zda žádoucí detoxikace v požadovaném rozsahu již nastala či v ní máme pokračovat stejnými nebo jinými prostředky. Vhodnost detoxikačních přípravků lze opět velice spolehlivě určit pomocí přístroje.

 

salvia.png

Použity citace a příspěvky:  www. joalis.cz, kniha Ing. V. Jelínka Abeceda detoxikace.