Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čaje Tulsi - Bazalka posvátná

Čaje Tulsi - Bazalka posvátná

Tulsi, označovaná jako královna bylin, pochází z Indie a je jednou z nejposvátnějších a nejvýznamnějších mezi léčivými bylinami Orientu. Dr. Popov nabízí 4 druhy: Tulsi Přírodní, se zázvorem, s citronelou a mátou.

Tulsi se užívá především ke zvýšení vitality, je vynikajících pro zvládání stresu, zlepšuje obranyschopnost. Užívá se také při onemocnění dýchacích cest, v kombinaci s mátou a zázvorem pro zlepšení trávení.

Cena je shodná pro všechny 4 druhy - balení 30 g v nálevových sáčcích  ( 20 x 1,5 g) - cena  74,- Kč.

 

Čaj Tulsi, 30 g

Tulsi (bazalka posvátná) označována jako královna bylin. Doplněk stravy.

30 g - 20 nálevových sáčků á 1,5 g. 

Čaj Tulsi, 30 g
 

Tulsi, označovaná jako královna bylin, pochází z Indie a je jednou z nejposvátnějších a nejoblíbenějších bylin mezi léčivými bylinami Orientu. Název Tulsí v sanskrtu znamená „ten, jemuž se nikdo nevyrovná". Všechny části rostliny mají významné symbolické vlastnosti.

Složení:

Bazalka posvátná .

Účinky:

Tulsi patří mezi antioxidanty a adaptogeny, podporuje přirozený imunitní systém. Přispívá k udržení vitality a normálního stavu srdce, podporuje normální funkce dýchacího systému a vykašlávání. Přispívá také ke zvládání stresu.

Doporučené dávkování a způsob užití:

1 nálevový sáček přelít 200 ml vroucí vody, louhovat 5 – 10 min. Denně je možno pít 3 – 5 šálků.

Upozornění:

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat v suchu při 5 – 25 °C.

 

Čaj Tulsi s citronelou, 30 g