Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máte problémy s kůží?

Máte problémy s kůží?  Řízená a kontrolovaná detoxikace pomůže!

Tisková konference ECC na téma Ekzémy, aneb když se toxiny „vrazí“ do kůže proběhla 2. února 2016 v pražském hotelu Adria za velkého zájmu novinářské obce.
Atopický ekzém je jedním ze zánětlivých kožních problémů zvaných dermatitida. Zánět kůže může být alergického původu, jako je tomu v případě atopického ekzému, ale vyvolat jej mohou i jiné podněty: infekce, iritace a mechanické dráždění, v případě lupenky autoimunitní zánět.
 
V České republice se podle posledních údajů s atopickým ekzémem léčí nebo léčilo 800 tisíc lidí. Velká skupina pacientů si uvědomuje limity klasické léčby, zejména podávání léků a mastí, které sice vedou k potlačení projevů, nikoliv ale k nalezení příčin.

Během tiskové konference se novináři dozvěděli například, že atopický ekzém patří k rozšířeným chronickým civilizačním onemocněním. V průmyslově vyspělých zemích jím trpí až 20 % dětí. Přitom u celé řady z nich potíže přetrvávají až do dospělosti. Pozor si atopici musí dát zejména na kosmetiku, antibiotika i stres.
Ke zklidnění imunitního systému a nastolení rovnováhy imunitních reakcí dokonale slouží přípravky LiverDren, Emoce, Streson, ale i Analerg. K obnovení přirozené bariéry kůže a odeznění potíží je nutné obnovit správnou činnost lymfatického systému, k tomu slouží preparát Lymfatex, který obnovuje a zefektivňuje jeho činnost. Dětem je určen komplexní sirupový preparát Bambi Cutis.