Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nespoutané detoxikační projevy

Nespoutané detoxikační projevy

29003913_610713885958243_1800387538_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Představte si, že máte v těle desítky, stovky, tisíce škodlivin. Látek tělu cizích, které jej poškozují svou patologickou energií. Toxiny nejsou žádní hlupáci, ale velice chytří škůdci, kteří se dokáží skvěle maskovat. Schovávají se hluboko do tkání, opouzdřují se, kumulují a čekají na chvíli, kdy budou moci opět zasáhnout v plné síle. Některé také proudí volně v organismu - ty je snadné odstranit a statný imunitní systém to většinou dokáže zcela bez problémů sám. Děje se tak v průběhu celého dne - toxiny se odplavují potem, močí, dechem, krví,... Jenže toxinům se z těla zkrátka nechce. Proč také. A když se rozhodneme je z organismu vyhnat, brání se, co to jde. Dávají o sobě znát, jakmile se začnou z ložisek a tkání vysévat ven, a dávají o sobě mnohdy znát i v okamžiku, kdy už jim imunitní systém otevírá cestu z těla ven. V takových chvílích mohou přijít detoxikační projevy.

Škála detoxikačních projevů je opravdu široká. Právě období uvolňování a vylučování toxinů bývá nejčastějším obdobím výskytu detoxikačních projevů. Někdy se objeví během prvních pár dnů detoxikační kůry, jindy třeba až po týdnech nebo měsících - vše záleží na tom, jak rychle imunitní systém zaznamená informace o toxinech a s jakou mírou intenzity je začne zneškodňovat. Detoxikační projevy mohou přijít, a také často přicházejí, již během prvních dnů užívání preparátů - ve chvíli, kdy náš mozek rozpozná informaci, která je v preparátu ukryta. Jsou lidé, kteří se detoxikačních projevů děsí. Zejména krátkodobé stavy psychické nepohody jsou tím, co klienty odrazuje nejčastěji. Detoxikace je běh na dlouhou trať a kdo se do ní jednou pustí, měl by vytrvat. Výsledek se i přes všechny možné dočasné překážky dostaví - a bude ohromující. Je však třeba zdůraznit, že detoxikační projevy nemusí člověk vůbec zaznamenat. 

Přestože nelze přiřadit přesné detoxikační projevy ke konkrétním potížím, zmiňme alespoň ty nejčastější, tedy takové, které potkaly více než 80% klientů:

  • větší intenzita dosavadních potíží (odezní zpravidla během několika hodin či dnů, není zdraví ohrožující)
  • rýma, kašel (intenzita trvání je opět několik hodin či dnů, není zdraví ohrožujicí)
  • zvýšená teplota nebo horečka bez zjevných příčin (odezní zpravidla během několika hodin)
  • vyrážka, ekzém
  • podráždění močových cest, tmavě zabarvená moč
  • častější nutkání na stolici
  • bolesti hlavy, bolesti kloubů
  • psychická nepohoda
  • zvláštní sny (abnormální množství snů, divoké sny, vzpomínkové sny - zaznamenáváme je nejvíce po užívání preparátů Nodegen a Cranium

/Výpisek z článku Mgr. Aleny Raškové - Bulletin informační a celostní medicíny - JOALIS INFO 5/2014/