Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinka Activ-Acid

Novinka - Joalis kapsle Activ-Acid na překyselení organismu.

Fotka uživatele Joalis Centrum Praha.
Rok se s rokem sešel a jsme tu opět s další novinkou Joalis kapsle Activ-Acid. Stále ještě přemýšlíte, čím potěšit své blízké, nebo hledáte vhodný dárek pro sebe? Investujte do svého zdraví. Odměnou vám bude vitalita, odolnost a dobrá nálada. Kombinace, která je pilířem kvalitního života!
Nejnovějším preparátem Joalis na trhu se v těchto dnech stává Activ-Acid. Podobně jako Activ-Col, který je určen na úpravu střevní mikroflóry, obsahuje i Activ-Acid informační složku. Ta v tomto případě navádí imunitní systém na likvidaci toxinů způsobujících překyselování organismu. Hlavní složkou je přitom Aquamin TG, multiminerální komplex získávaný mořských řas, dále celá škála dalších minerálů a stopových prvků (vápník, hořčík, železo, zinek, mangan, měď, selen, jód).
Překyselení organismu má několik příčin. Především je to nevhodná strava, v níž převažují kyselinotvorné potraviny (např. maso, cukr nebo alkohol) či duševní vypětí, při němž se přirozeně vylučuje velké množství adrenalinu. Ten spouští nadměrnou tvorbu kyselých látek, které člověk potřebuje k útěkové reakci. Ale protože dnes obvykle nikam neutíkáme, zůstávají tyto kyseliny nevyužité a ukládají se v organismu. Třetím zdrojem chronického překyselování organismu je nedostatečné okysličování těla, tedy nesprávné dýchání. Pokud tělo nemá dostatek kyslíku, hromadí se v něm oxid uhličitý a z něj se následně tvoří kyselina uhličitá. Udržení správného pH krve je tedy životně důležité – musí v ní být neustále lehký přebytek zásaditých látek. Jestliže se tělu nedaří udržet hodnotu pH v rámci poměrně úzkého rozmezí, člověk má zdravotní problémy a při pH nižším než 7 umírá.
Aktiv Acid lze zakoupit u nás v pražském centru, Na Výhledech 8 - Praha a v Eshopu.
http://www.joalis.cz/cs/eshop/bylinne-tablety/activ-acid