Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim je tu – posilujte imunitu!

Podzim je tu – posilujte imunitu!

p_1154.jpg

Stejně jako  každý rok po prázdninách, musíme i letos na podzim čelit mnoha stresovým situacím, ke kterým pro děti určitě patří znovuusednutí do školních lavic.  Citlivý dětský organismus se psychickým zátěžím dokáže bránit jen krátkodobě. Dlouhodobá zátěž pak dítě oslabuje, trpí zejména jeho imunitní systém, který stěží dokáže čelit útokům škodlivých mikroorganismů. K tomu si připočtěme chladné počasí a na nemoc je zaděláno. 
Ke slovu by tedy měli přijít přípravky Joalis z dětské řady Bambi. https://email.seznam.cz/static/wm/img/empty.gif
Jedná se především o  Bambi Imunkterý posílí dětskou obranyschopnost a Bambi Bronchi, který byl vyvinut speciálně pro podporu správné funkce dýchacích cest a uvolnění průdušek.
Ani my dospělí nesmíme zapomínat, že jedině s perfektně fungující imunitou odoláme nástrahám sychravého počasí. V tomto období se úhlavními nepřáteli našeho zdraví stávají chřipkové viry, které způsobují onemocnění dýchacích cest, často doprovázené horečkami, slabostí, bolestí. Tyto stavy se často zaměňují za obyčejné nachlazení a lidé je přecházejí – to je však chyba. Neřešená nebo špatně řešená chřipka může vést k dalším, mnohdy závažným potížím. Vyzbrojte se proto preparáty Gripin   RespiDrenči ReHerb (ochrana dýchacích cest), které se každoročně touto dobou dostávají na přední příčky v prodejnosti preparátů.
Dětem přejeme co nejklidnější příjemný start nového školního roku a vám všem ostatním co nejvitálnější podzim.
Týmy Joalis a ECC
Tým firmy Joalis a ECC