Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravá střeva

28. 5. 2016

Zdravá střeva – základ pevné imunity! Seriál MUDr. Josefa Jonáše hovoří o aktuálních zdravotních problémech a nabízí jejich řešení pomocí přípravků Joalis

Na stránkách I-televize  odstartoval v polovině února 2016 nový seriál, jehož prostřednictvím MUDr. Josef Jonáš osobně rozebírá zdravotní problémy, včetně jejich příčin a řešení pomocí přípravků Joalis.
 Dysbióza střeva a celého trávicího traktu je považována za příčinu velkého množství chorob. Střevo je proto potřeba udržovat ve zdravém stavu i z preventivních důvodů. Dalo by se říci, že nelze uzdravit žádnou část organismu bez vyléčení střevního traktu!
 Jelikož se jedná o téma velmi závažné, věnovaly se mu prostřednictvím seriálu rovnou tři, na sebe navazující díly (díl č. 1, díl č. 2, díl č. 3) . I když se zabývají jedním tématem, každý z těchto dílů je obohacen o nové poznatky z vývoje a výzkumu MUDr. Josefa Jonáše. Naší střevní mikroflóru ovlivňuje jak složení naší stravy, tak i mnoho toxinů, které se do těla dostávají například ve formě léků, hlavně antibiotik. MUDr. Josef Jonáš radí, jak se s tímto neduhem dnešní doby vyrovnat a co udělat pro nastolení symbiózy v celém zažívacím ústrojí.
Při zahájení JAKÉKOLIV detoxikační kúry se doporučuje užívat preparát Activ-Col, který se nyní na trhu objevuje v aktualizované verzi.  Tento revoluční přípravek MUDr. Jonáše má probiotické i informační účinky. Je však vždy potřeba zohledňovat individuální potřeby každého člověka. 

*****************************************************************************************

Detoxikační potravinový doplněk firmy JOALIS - ACTIV-COL

                                     

 

Doplněk stravy, tablety s obsahem Lactobacillus Acidophilus.
Tato bakterie se řadí k těm užitečným, jejichž úkolem je chránit lidský organismus. Bakterie Lactobacillus Acidophilus pomáhá udržovat přirozenou střevní a poševní mikroflóru. Narušená mikroflóra je ideálním prostředím pro škodlivé bakterie, které se v ní dokáží množit obrovskou rychlostí.
Obsah: 90 kapsl.
Složení:
škrob bramborový, polydextróza, želatina, oxidtkaničitý, kultura laktobacilu 10-9 (10 E9 CFU), stearan hořečnatý, extrakt heřmánku pravého.
Dávkování:
Děti od 12 let 2x denně 1 tbl., dospělí 3x denně 1 tbl. Nejvyšší doporučená denní dávka pro děti: 2 tbl., pro dospělé 3 tbl.
Užívání:
20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit , nepít žádné nápoje kromě čisté vody.
Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.
Další informace:
Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!
 
STŘEVA A TOXINY

- pokud střeva nefungují dobře, dostávají se do těla toxiny

- snížení hladiny minerálů, vitamínů, oslabení imunity,

  onemocnění..

- nejhorší pro střeva je očkování a antibiotika, které se dávají

  zvířatům a my ze stravy dostáváme do těla (sýry, mléko,

  maso.....).

- 80% lidí má v sobě antibiotika ze zvířat ze stravy

- toxiny ve střevech – únava, nervozita, smutek, vzniká i

  intolerance potravin

- ACTIV-COL – detoxikace celého střeva