Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopisy andělům - TATTATUO - Libuše Melounová

Dopisy andělům - TATTATUO

Libuše Melounová

kniha1-1-.jpg

 

 

 

 

 

    Cena 350,- Kč

 

Úryvek z knihy:

Zdroj všeho je ve vás

Že je Láska nejvyšší silou Univerza, to nemusíme nikomu zdůrazňovat, ale stále je to pro většinu lidí ten největší problém. Vy tomu rozumíte, mnohokrát jsme to s vámi probírali a čistili programy, přesto se dostatek lásky stále jeví jako nepřekonatelná překážka.

  • Z větší části žijí lidé bez lásky a dokonce na ni i zrezignovali. Stará přesvědčení o lásce jsou ta, že láska bolí. Údajně je moudřejší žít v klidu a bez bolesti. Láska však bolet nemá, to je opět lidské myšlení, které vytvořilo lež a ta přetrvává přes tisíciletí a nejhorší je, že tomu lidé věří.
  • Bez lásky může člověk onemocnět i zemřít. Děsí vás více pomyšlení na lásku nebo život bez lásky?
  • Smrt, která se dostaví po životě bez lásky, je smutná, protože člověk žil život bez života. Konec života, který byl naplněný láskou, je jako radostný odchod na další cestu či studium, které si duše sama vybere.
  • Kdyby lidé věřili v život po životě, hodně z nich by zvažovalo, jak myslí, co říkají a dělají. A také by věděli, že lhát mohou sobě i druhým, ale lež vždy zůstane lží a všechny skutky jsou přesně zapsány.
  • Mnoho lidí se snaží s druhými manipulovat a častokrát to ti, se kterými je manipulováno, považují za bezpečnější, než by sami projevili svou vlastní sílu a zodpovědnost.
  • Odvážnější je postavit se za sebe a svůj názor, dělat správná rozhodnutí, ukazovat lidem svůj úsměv, žít laskavě a mít touhu se rozletět. Tomuto chování lze říci – jít novou cestou.
  • Většina lidí se bojí říkat nahlas svůj názor, bojí se bolesti z lásky a zklamání. Rozdávají kolem sebe stres, špatnou náladu a ukazují světu zamračenou tvář.

Vy přece dobře víte, že dostanete to, co vysíláte. Proč tuhle jednoduchou komunikaci s námi nepoužíváte? Proto si každý den večer pěkně zopakujte svůj den, vymažte nezdary a přetvořte si je na svůj úspěch. Poděkujte si za to, co se vám podařilo a na závěr si přesně řekněte, co vlastně chcete. Žehnejte všemu a bude i vám požehnáno.

Radost přináší štěstí i lásku, což vás ukotví ve svém středu a vynese vzhůru. Tato očista přináší obrodu vám i světu.

I my vám v tuto chvíli přinášíme dar ve formě rady.

1.  Častokrát řešíte neřešitelné, neumíte vypouštět staré záležitosti, trápíte se, máte bolest a starosti jsou pro vás přirozené. Plynoucí život je přirozený. Proto se naučte odevzdávat to, s čím si nevíte rady.

2. Už delší dobu v některém svém směru života nevíte, kam jít dál a co máte dělat. Hledáte novou cestu a řešení. Tak prosím. Promyslete si, co už nepotřebujete a vědomě to předejte nám. Získáte nezbytnou zodpovědnost za svůj život, naleznete svou vnitřní krásu, sebevědomí a sebejistotu, tvořivost, smích a radost. Také šťastný život je k dostání. Líbí se vám náš návrh?

3. A to je teprve začátek naší spolupráce s vámi. Potřebujeme vás zdravé šťastné, aby se od vás odrážela naše láska, aby se šířilo naše světlo. Chceme vás učit, že Zdroj všeho je ve vás. Vše je skutečně velmi jednoduché a prosté. Zatím jste hluší i slepí, ale je třeba se od něčeho odrazit, proto dělejte to, co prospívá vašemu tělu, duchu a duši. A to byste měli vědět, co vám dělá radost, protože to zvyšuje vaše vibrace.

O tom je řeč. Je nutno vědět více o sobě, konat pro své dobro a to je naše společná řeč, kterou se domluvíme. Potom budeme na stejné frekvenci a cestě. Konečně spadnou slupky z vašich očí i uší a vy prohlédnete a budete vědět…