Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tattatuo

KLÍČ K ŽIVOTU

Skutečné tajemství života je to, že život může být velmi jednoduchý, že všichni můžeme žít v hojnosti, štěstí a zdraví, pokud víme, jak na to. Ale nás nikdo jeho jednoduchosti neučil. Ženeme se za něčím, co nám zničí zdraví. Neumíme přijímat, odevzdávat zbytečnosti, jít za svými prioritami, chránit své energie a hranice.

Naši předkové věděli více o této jednoduchosti, protože žili v souladu s přírodou a znali její zákonitosti, my už jsme je ztratili. Teprve až velké nezdary zdravotní, finanční, vztahové a jiné, nás vedou k hledání, proč tomu tak je.

VŠE JE O ENERGII A JEJÍ VÝMĚNĚ

Každý z nás je tělo, mysl a duše, jsme energie, vzájemně se ovlivňujeme a doplňujeme.

Energie proudí a má své vibrace. Lidé s různými vibracemi si nikdy nemohou rozumět, protože kráčí jinými cestami, mají rozdílné hodnoty, smýšlení a pohled na svět.

Celé tělo, orgány, žlázy, krev, lymfy, každá buňka, vše má své vibrace a jsme zdraví, pokud celek souzní v harmonii. Stačí rozladit jeden orgán, jednu buňku a je problém. Nesmíme zapomenout, že naše tělo reaguje na emoce a myšlenky, na vnější svět.

 

TATTATUO

Energie TATTATUO byla známá v Lemurii i Atlantidě. Také se vyskytovala v době Starého Egypta a naposledy v Ježíšově době, ale už nebyla známá jako TATTATUO. Zůstala však onou původní a velmi mocnou léčivou silou po všech stránkách, ale byla z nejvyšších úrovní Univerza pozastavena, protože touha jedinců ji vlastnit pro sebe a ovládat druhé, byla příliš velká.

Je to energie štěstí, lidské hodnoty a důstojnosti života. Její síla je nekonečná a bude postupně odhalována a posilována. Není však v lidské moci ji vlastnit, zastavit či zneužít. Je to přímá energie Zdroje a opět má šanci se dostat zpět mezi lidi. Kdo by ji chtěl manipulovat, přestane k němu proudit, protože energie má tu nejvyšší možnou ochranu a vedení.

 

CO JE TO TATTATUO

Je původní energie Univerza, filosofický směr, který má za úkol ochraňovat, léčit, harmonizovat, transformovat, sjednocovat, spojovat člověka se Světlem a Zdrojem, vnést mezi lidi nové myšlenky a postoje, očistu duše, těla a mysli, obnovit štěstí, vlastní hodnotu, důležitost a důstojnost lidského života.

Energie TATTATUO má za úkol vnést mezi lidi tyto nové myšlenky a postoje. Energie k lidem proudí, ale oni ji necítí, protože na ni nejsou naladěni, jsou na jiné frekvenci. Ten, kdo ji dosáhne, pochopí, co umí. Je třeba pocítit její sílu a vaše emoce explodují, vše utlačené a ponížené vyplyne napovrch a nová energie pročistí vaše myšlení, emoce i těla.

Prožíváte pozemskou krizi a to ve všech složkách a úrovních života. Přicházející nová kvalita života to staré zákonitě smete, jiná volba není možná.

A právě TATTATUO, jako energie štěstí, vlastní hodnoty a důstojnosti života, má zažehnout na Zemi světlo, které bude léčit nemocnou planetu i lidi.

Očista člověka začala očistou jeho duše. Nyní je také na řadě očista těla a mysli. Je to silný očistný proces, kterému nemůže nikdo uniknout. Jsou jen dvě možnosti. Jít s námi vpřed nebo zůstat vzadu. Jiná šance není. K tomu není co dodat. Chopte se své šance a nenechejte si tuto zázračnou dobu uniknout.

 

TATTATUO 

  1. TATTATUO je energie štěstí a přichází z nejvyšších úrovní Univerza.
  2. Je to spojení Světla s člověkem, dodává lidem sílu, očistu a odpočinek.
  3. Také léčení duše, mysli a těla.
  4. Přivádí člověka ke smyslu života, kterým je být zdravý, naladěný, v harmonii a jednotě, laskavý, mírumilovný, veselý a hlavně šťastný.
  5. Být ve svém středu, je stav TATTATUO.
  6. Tato síla umí léčit tělo, ale také rány duše. Je to požehnáním z Univerza pro tuto náročnou dobu.
  7. Rozhodně je to cesta pro ty, kteří již touto cestou šli a důvěrně ji znali.
  8. Má svou ideu a bez ni není možné pokračovat. Hlavní ideou je přijetí sebe sama se vším všudy. Se svými klady i zápory, se svým světlem i stínem, protože jen tak jste to vy jako jedinečná bytost. A jen tak nacházíte svou moc. Jste mocní, tvořiví, nezávislí a zodpovědní za sebe i svůj život.
  9. Komu se to podaří, může očekávat osvícenou cestu a pomoc Univerza.

 

Se svolením autorky a držitelky autorských práv TATTATUO – Mgr. Libuše Melounové, jsou zde použity texty z její knihy DOPISY ANDĚLŮM – TATTATUO a www.tattatuo.cz.

kniha2.jpg